BB-Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jokeru

2 posters

Go down

jokeru  Empty jokeru

Post  jokeru Thu 20 Jun - 14:36

Salutare prieteni! Tocmai m-am inregistrat si eu aici si vreau sa ma prezint si eu succint.Prenumele meu e Radu,voi implini 33 de ani la toamna,sunt nascut in orasul Reghin,dar locuiesc intr-un sat de langa acest oras.Deocamdata lucrez in Germania pe o insula din Marea Nordului ca chelner si barman intr-un restaurant tip gradina de vara.In Buzzerbeater sunt din sezonul 6 cand am descoperit fara sa vreau acest manager online.Intotdeauna am urmarit sa castig fiecare joc chiar daca nimeni nu poate asa ceva.Echipa mea e Reghin Bulls,iar anul trecut,din dorinta de a iesi in evidenta cu echipa mea si fiindca am avut timpul necesar atunci am creat pagina echipei,caruia am incercat sa ii dau o cat mai mare tenta de adevar ca sa zic asa,sa para cat mai reala,cu totii stim ca e doar un joc online.Acum nu mai am timp asa mult de aceea mai postez acolo doar statistica istoriei meciurilor de pana acum a echipei si poza aceea cu meciul urmator care apare pe prima pagina a site-ului.Site-ul va ramane ca un suvenir pentru atunci cand ma voi lasa de joc si voi avea familie.Intorcandu-ma la momentul actual din BB am hotarat sa reconstruiesc echipa asa cum nu am facut-o niciodata,am vandut vedetele echipei si am cumparat multi tineri de 18 ani,nu ma va interesa daca pierd absolut toate meciurile din acest sezon,primordial e sa creasca jucatorii si ma voi axa deci pe antrenament pentru cateva sezoane de acum incolo.
jokeru
jokeru
Pitiful

Posts : 27
Age : 43

http://www.reghinbulls.weebly.com

Back to top Go down

jokeru  Empty Re: jokeru

Post  philoumiha Thu 20 Jun - 16:05

Bine ca ai reusit sa ajungi pana la urma. Smile

Welcome.
philoumiha
philoumiha
Prominent

Posts : 1724
Age : 44

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum