BB-Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

philoumiha

2 posters

Go down

philoumiha Empty philoumiha

Post  philoumiha Wed 20 Mar - 17:57

Eu sunt primul. Smile

Sunt philoumiha, sunt un manager francez. Am 33 de ani. Sotia mea e romanca. Atunci am cel mai putin o jumatate de Romania in sufletul meu. Poate mai mult pentru ca am 2 copii mici si frumosi.

Sunt managerul din echipa G&G Invaders in Liga a-IV franceza.

Am avut alta echipa inainte, dar n-am putut sa mai joc din cauza probleme personale importante. Noua mea echipa a inceput in sezonul 17. Nu mai am mult ambitie sportive, si antrenamentul ramane partea din joc care ma intereseaza cel mai mult. Ajut nationala mica vorband cu manageri straini care au jucatori interesanti. Ajut si Leo la nationala mare cu PG/SG.

Vorbesc romaneste cum pot, cu greseli, dar incerc sa progresez. Smile Pot sa vorbesc si franceza si engleza.
philoumiha
philoumiha
Prominent

Posts : 1724
Age : 44

Back to top Go down

philoumiha Empty Salut

Post  jokeru Mon 3 Mar - 23:00

Ai uitat sa adaugi ca ai devenit managerul echipei nationale a Romaniei si o faci foarte bine. Very Happy  Comunitatea romaneasca din BB iti este recunoascatoare pentru aportul tau la tot ce inseamna BB Romania si deja esti de-al nostru  Wink 
jokeru
jokeru
Pitiful

Posts : 27
Age : 43

http://www.reghinbulls.weebly.com

Back to top Go down

philoumiha Empty Re: philoumiha

Post  philoumiha Tue 4 Mar - 8:56

Multumesc mult.  Smile 

Ni stiu ce sa zic. Very Happy Fac ce pot, imi place acest rol.
philoumiha
philoumiha
Prominent

Posts : 1724
Age : 44

Back to top Go down

philoumiha Empty Re: philoumiha

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum